Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Anna krví oděná

12. května 2014 v 15:03 | Evča |  Recenze
Ahoj,čau,čaute,ahojte,
...už mě nenapadá jak Vám říkat x)Anna krví oděná
Přřečetla jsem knihu Anna krví oděná.
Říkat tomu best kniha určitě je pravda,ale ze začátku jsem si to tak nemyslela neříkala.
Ze začátku mě kniha pěkně zklamala,ale když jsem se do ní na konci začetla,byla super!!!!

Cas Lowood zdědil vzácné poslání: zabíjí mrtvé. Před ním to dělal jeho otec, dokud nebyl hrůzně zavražděn duchem, kterého měl zabít. Vyzbrojen otcovým tajemným a smrtícím athame, Cas cestuje po zemi se svou čarodějnickou matkou a kocourem, který větří duchy. Společně se vydávají po stopách legend a místního folklóru a snaží se držet krok s mrtvými zabijáky. Otravné věci jako budoucnost neřeší a přátele si drží od těla. Když přijedou do nového města, aby našli ducha, jemuž místní říkají Anna krví oděná, nečeká Cas nic než obvyklou rutinu: nastěhovat se, vypátrat a zabít. Místo toho ale najde běsnící prokletou dívku, přízrak, s jakým se dosud nesetkal. Stále nosí šaty, které měla na sobě v den své brutální vraždy roku 1958. Tehdy byly bílé, ale teď jsou rudě potřísněné a kape z nich krev. Od své smrti Anna zabíjí každého, kdo se opováží vstoupit do jejího opuštěného viktoriánského domu, kterému kdysi říkala domov. Avšak z nějakého důvodu Casův život ušetří.

Detaily knihy:
Autor: Kendare Blake
Série: Anna Korlovová
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-7384-646-6
Počet stran: 272
Musím Vám ale napsat.....
že...
...to je kniha....
velmi....
hororová a strašdelná!!!

Nedoporučuji číst po nocích :D

Recenze a komentáře ostatních na databazeknih.cz:


Dandulka 09.05.2014
Zpočátku jsem si myslela. že tahle kniha nebude nic moc, ale pak děj dostal spád a přečetla jsem ji jedním dechem. Moc se těším na Dívku z nočních můr,druhý díl Anny.
Katschka 18.04.2014
Přiznám se, že knihu jsem kupovala kvůli obálce. Ta se vážně povedla, byla jsem celkem nadšená i z úryvku na zadní straně přebalu, ale to je asi tak všechno. Myslím, že je to celkem dobrý nápad, ale trošku špatně uchopený.
Nevím, nevím, jestli se pustím do pokračování.
Za mě tři hvězdy, první za přebal, druhý za úryvek a třetí za nápad.
saphe 08.04.2014
Původně sem knížku brala už jen kvůli obálce - ta je ÚŽASNÁ!!! Anotace vypadala taky dobře a tak proč ne..... A vyplatilo se!!! Příběh Case a Anny vás zaujme a nepustí!!!! Rozhodně se těším na pokračování!
Autor

Původem z Jižní Korey, nyní žije s rodiči v USA. Rodiče pochází z Kavkazu.
Získala bakalářský titul v oboru podnikání z Ithaca College a magisterského studia v psaní z Middlesex University v Londýně. Má ráda řeckou mytologii, červené maso a veganství.Kendare Blake
 


Anketa

Jsi tu? xD

Jasááááán :3 100% (57)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama