Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Balthazar

15. června 2014 v 17:31 | Pítra |  Recenze
Čágo bélo knihomolové!
Série Evernight by se přece neobešla bez maličkého dodatku ve kterém autorka popisuje život jednoho z mých největších oblíbenců kterým je Balthazar! :) Balty
Když jsem to zjistila byla jsem celá bez sebe! :)
Recenze:
Autorka:Amy Vincent
Série:Evernight
Rok vydání:2012
Počet stran:376
Nakladatelství:Egmont
Balthazara pronásledují vzpomínky z prvních dnů, kdy se stal upírem. Strávil stovky let sám, bez spojenců, bez lásky. Když se vynoří ze své izolace na pomoc Skye Tierneyové, lidské dívce, která kdysi navštěvovala akademii Evernight, nemá tušení, jak nebezpečné to bude. Skyiny psychické síly upoutají pozornost Redgraveho, krutého pána upírů, který zavraždil Balthazarovu rodinu před čtyřmi stoletími. Poté, co se dozvěděl o Skye a jejích pozoruhodných vlivech krve na upíry, si plánuje využít ji pro své vlastní účely. Když společně bojují proti zlému upírovi, Balthazar si uvědomí, že jeho osamělý život by mu konečně mohla změnit Skye… stejně jako Redgarve si uvědomuje, že může zničit Balthazara jednou provždy tím, že si Skye přivlastní.

Jako OMG! xD
Nemůžu se dočkat až si jí vypůjčím!
Hodnocení čtenářů:

I když jsem si zpočátku myslela, že se mi kniha nebude líbit, prostě proto, že je to jen dodatek k tak perfektní sérii jakou Evernight bezpochyby je, musím říct, že jsem se mýlila.
Měla jsem ráda Biancu, coby hlavní hrdinku celé série, a myslela jsem, že mi v tomto románu bude chybět, ale Skye mi byla natolik sympatická, že Biancu bez problému nahradila. Kromě toho bylo skvělé se konečně dočíst, že i Balthazar už našel někoho, kdo ho miluje tak, jak si zaslouží.
Myslím, že tato kniha byla krásným doplněním Evernightu a vůbec mě nezklamala, i když jsem myslela, že to tak bude. Pokud vyjde ještě nějaký díl nebo doplnění série, určitě si ho bez váhání přečtu. :-)
Andílek13 11.05.2014
Už od samého začátko této série se mi líbila postava charismatického baltazara, takže tenhle díl hodnotím kladně :) Vlastně hodnotím kladně celou tuto sérii. Absolutně jedna z nejepších knížek, kterou jsem prozatím četla :)
jesterka.as 22.02.2014
Řekla bych, že ze série Akademie Evernight mě tahle knížka zaujala nejvíc, je to sice samostatný příběh, ale možná právě proto. Je akční i zajímavá, až do konce jsem čekala jak to dopadne... No a teď bych si dala říct další díl :)))))
Bunburistka 15.02.2014
Balthazara jsem si opravdu mooc oblíbila. Přirostl mi k srdci. Na tento dodatek ke knižní sérii jsem se velice těšila. Knihu jsem si chtěla vzít s sebou na dovolenou, to jsem ovšem nevydržela a během jednoho dne ji přečetla jako nic. Škoda, že není delší ! :)
RoseDawson157 11.10.2013
Balthazar....dodatek k sérii Evernight.Nečekala jsem, že se mi to bude tak moc líbit.Celou sérii Evernight bych hodnotila 4*, ale Balthazar se mi dostal tak moc pod kůži, že musím hodnotit plným počtem. Balthazar byl jeden z mých nejoblíbenějších charakterů už v předchozích dílech, takže samostatnou knihu jen o něm jsem uvítala. Skye jsme mohli také znát z posledního dílu, i když hrála pouze malou roli, ale s jejím skutečným potenciálem jsme se seznámili až zde. Zahřálo mě u srdce, že se zde objevilo i pár hostů z předchozích dílů.Velice neočekávaně jsem si oblíbila dokonce i Charity a útržky z minulosti mě velmi nadchly. Jen mě mrzí, že tohle už je zřejmě definitivní konec série.Já jsem si ji zaručeně užila. ;)
DariDerek 26.09.2013
No téda :o)) Já bych toho hňupa \"Reda\" vykuchala za živa, bože, jak ten mi tam vadil :o)) Dobrá kniha, moooc dobrá :)) Ale s Lucasem a Biancou to bylo o kousíček lepší, ale i tak pět hvězd, jelikož to má spád, dobře se to čte, má to děj, napětí, romantiku, no prostě všechno :)
AjťačkaTýnka 29.08.2013
Boží, opravdu úžasné, skvělé, pořád čtivé, neopakuje se děj... Bomba! Smekám! :)
Dandulka 26.08.2013
Skvělé zakončení celé série! Balthazar našel po čtyřech stoletích konečně svou lásku! Tato série neměla chybu, byla čtivá a plná napětí. Jen víc takových!!!!!!
fallík 05.07.2013
A to je všechno..? Já chci další díl! :D


 


Anketa

Líbí se ti u nás?

Ano 88.9% (56)
Ne. 7.9% (5)
Nevím. 1.6% (1)
Nemám názor. 1.6% (1)

Komentáře

1 Callia Callia | 15. června 2014 v 19:26 | Reagovat

Moc ráda tě přijmu do SB. :) :D
PS: Jdu prozkoumat váš blog. :D

2 Pítra Pítra | Web | 15. června 2014 v 19:43 | Reagovat

[1]: Ok.Děkujeme :33
Lol :D Jen do toho! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama