Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Dvojí život-Postavy

22. června 2014 v 15:23 | Jess |  Dvojí život
Tak jsem tu zase,ale tentokrát bych Vám chtěla ukázat jak si představuji postavy ve Dvojím životě.
Hlavní hrdinka příběhu se jmenuje:
Rose Whitmorová(16)
Po tom co Rose napadl v jejím rodném městě psychopat se její matka rozhodla,že se přestěhují do Wild Townu.Rose to nese dost těžce,že musí vše co,kdy měla ráda a milovala opustit.Ale po té co potká Zacka a Abby to snáší o moc lépe.Dokonce o ní projevuje zájem i Paul Lockwood,který je z velmi významné a bohaté rodiny.Nakonec není všemu konec jak se zdálo a Rose může začít od začátku.Dále bych Vám chtěla představit Roseinu BFF Abby.
Abby Forbesová(16)
Po té co Abby tragickou smrtí zemřela její matka má Abby pocit jako by se jí všechno vytrácelo ze života.Dokonce i její otec nese smrt těžce a skoro pořád se utápí v alkoholu.Abby se začíná uzavírat do sebe ovšem ne na dlouho.Od té doby co se Rose přistěhovala se najednou vše z čista jasna začíná měnit a Abby se vrací chut' do života.


Pak tu je Zack.
Zack Smith(16)
Zack pochází z velmi podivínské rodiny,ale taky velmi bohaté.Zack byl spíše samotářský typ do té doby než se omylem srazil s Rose a začíná se s ní přátelit.


Jako předposlední postava tu je Paul.
Paul Lockwood(17)
Paul pochází z velmi významné a bohaté rodiny.Už od mala ho všichni brali za rozmazleného spratka a on se tak i choval.Všemi opovrhoval,ale jakmile se přistěhovala Rose všechno se náhle změnilo.Paul začíná být milejší a přátelštější,že jsou z něj někteří spolužáci úplně vedle a za to všechno může Rose,která v Paulovi probouzí pocity na které by raději ani nemyslel.


A jako třešničku na dortu tu mám poslední postavu Austina.
Austin Moon(17)
Austin se nedávno přistěhoval s rodiči do Wild Townu za příbuznými.Když jednou zachrání Rose před útokem vlka všechno se začíná měnit.


 


Anketa

Líbí se ti u nás?

Ano 88.9% (56)
Ne. 7.9% (5)
Nevím. 1.6% (1)
Nemám názor. 1.6% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama