Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Sedm dní s knížkou (1) -Evča

29. června 2014 v 19:40 | Evča |  Sedm dní s knížkou-Evča
Ahojky,
tady máte pravidelnou rubriku Sedm dní s knížkou.
Zde budete mít co čtu,jaké knížky hodlám číst a jaké knížky jsem dočetla....
Vlastně to budou všechny knížky v mém seznamu.

Co čtu

Aktuálně čtu Měděného jezdce,Hvězdy nám nepřály a Aliance.

Aliance

Aliance
Na frakcích založená společnost, v níž Tris Prior kdysi věřila, je v troskách - zničená násilím a mocenskými boji, zjizvená ztrátou a zradou. Když tedy dostane možnost prozkoumat venkovní svět, neváhá, je připravená. Třeba právě za plotem ona i Tobias naleznou společný lehčí život, svobodný od zbytečně komplikovaných lží, zamotaných vztahů a bolestných vzpomínek.

Měděný jezdec

Měděný jezdec

Emotivní román o osudové lásce, která vykvetla navzdory nelítostným poměrům v době německé blokády Leningradu.

V čase napadení Sovětského svazu Německem se seznámí a zamilují hrdinové tohoto románu: sedmnáctiletá zelenooká Taťána a o několik let starší nadporučík Alexandr, skrývající před NKVD svůj americký původ. Jejich láska musí překonávat strach z prozrazení, lidskou zášť, válečné trampoty a zejména hlad a utrpení během leningradské blokády. Houževnatá Táňa překoná všechny útrapy a nakonec se jí podaří uprchnout do Ameriky, Alexandrův osud zůstává otevřený.


Hvězdy nám nepřály

Hvězdy nám nepřály

Zajímavá a citlivá knížka o šestnáctileté Hazel, která trpí rakovinou a sblíží se s Augustem, jemuž se podařilo tuto nemoc překonat. Ti dva mladí lidé se výborně doplňují, a navíc je spojuje originální pohled na život i na chorobu, která je postihla. "Nejvtipnější smutný příběh" je napsán s mimořádným smyslem pro humor a sarkasmus a díky autorovu vyprávěčskému talentu vyznívá velmi působivě.Co jsem dočetla

Dočetla jsem Počátek.Recenzi máte na stránkách blogu.

Co hodlám číst.:D

Hodlám číst knížku Město z kostí a Jsem zlomená.

Jsem zlomená

Jsem zlomená
Tik
tak
tik
tak
tik tak tik tak…
Už je skoro čas
na válku!

Juliette uprchla ze spárů Warnera do Bodu Omega, což je místo ideální pro lidi, jako je ona. Pro lidi s darem. A také je to hlaví ústředí hnutí odporu proti stávajícímu režimu. Konečně je volná a nikdo ji nechce použít jako zbraň. Konečně může svobodně milovat Adama. Ale nikdy se nezbaví svého vražedného dotyku.
A ani Warnera, který po ní touží víc, než by bylo zdánlivě možné.

V druhém díle této dystopické trilogie musí Juliette učinit několik životně důležitých rozhodnutí. Musí zjistit, co vlastně chce a o čem si myslí, že je to správné. A možná bude muset volit mezi srdcem a Adamovým životem.

Město z kostí

Město z kostí

Když se patnáctiletá Clary Frayová vydá do newyorského klubu Pandemonium, vůbec netuší, že se stane svědkyní vraždy a vstoupí tak do světa lovců stínů, bojovníků, kteří mají svět chránit před démony. A už z něj nevystoupí, protože její život se převrátí vzhůru nohama... Co je Clary vlastně zač? Kde se vzaly její schopnosti? A jsou pro ni spíš prokletím, nebo požehnáním? Zábavná, odvážná a neotřelá fantasy slibuje svým čtenářům strhující čtení, s nímž nebudou chtít přestat.Ps:Doufám,že se Vám alespoň trochu líbilo.Nemám hodně moc času.Jsem na bráchovým počítači.:DMožná budu natáčet i videa.....:D
Pěkné prázdniny!!!!!!!!!!

zdroj:databazeknih.cz
 


Anketa

Líbí se ti u nás?

Ano 88.9% (56)
Ne. 7.9% (5)
Nevím. 1.6% (1)
Nemám názor. 1.6% (1)

Komentáře

1 Mayline Mayline | Web | 30. června 2014 v 18:17 | Reagovat

Měděného jezdce si chci pořídit, než odjedu na dovolenou, tak snad :)

2 Eliza Eliza | Web | 30. června 2014 v 20:24 | Reagovat

Alianci, Hvězdy a Město znám, dvě z toho jsem četla a bohužel, s Aliancí jsem více než seznámena. Supr knížky to jsou :)
A Měděný jezdec vypadá dost dobře o.O ještě jsem o něm neslyšela, ale možná si ho na prázdniny pořídím :)

3 storygirls storygirls | 1. července 2014 v 8:49 | Reagovat

[1]:Na začátku to možná bude trochu hodně historický , ale pak to bude úžasná  knížka na čtení .:-)

4 storygirls storygirls | 1. července 2014 v 8:51 | Reagovat

[2]: To Ti ho můžu  jenom  doporučit .:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama