Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Tak trochu jiná

2. června 2014 v 15:22 | Pet'ulik |  Recenze
Čaute knihomolové! :)
Konečně mám,alespon' chvíli na blog a chtěla jsem se s Vámi podělit o jednu úplně boží knížku.
O autorce:
Nina Berry
Americká autorka pochází z Havaje,vyrostla zde a věnovala se surfování.Po absolování Chicagské univerzity přesídlila do Hollywoodu,kde dnes žije a tvoří.Zpracovala mnoho velmi úspěšných televizních scénářů.Ráda čte,cestuje a podílí se na ochraně volně žijících kočovitých šelem.
O knížce:
Tak trochu jiná
Série:Tak trochu jiná
Žánr:Literatura světová-Ostatní
Počet stran:284
Rok vydání:2013,rok vydání v originálu:2011
Nakladatelství:Alpress
Vazba knihy:Vázaná

Dez je obyčejná slušná holka, která poslouchá rodiče i učitele a snaží se zůstat nenápadná. Teprve až zachrání Caleba ze stříbrné klece, dozví se od něho, jaká opravdu je a co se v ní skrývá. Nyní v Dezině nitru žhne temnota a ani Caleb, ostatní spřízněnci či nepřátelé nemůžou být dost připravení na to, co rozpoutá.
Všichni čtenáři na databázi knih jí chválí :) A i já musím říct,že je totálně úžasná,autorka má jednoduchý styl psaní, snadno se dá pochopit. Také její vyjadřování a nápady se mi líbily. Rozhodně jedna z mých oblíbených autorek.
hodnocení čtenářů:
Lira 23.02.2014
Už od začátku mě kniha zaujala. Příběh šel poměrně rychle, nezdržoval se příliš na jednom okamžiku a toho jsem si při čtení cenila. Možná některé části byly moc přeslazené nebo trochu ,,divné", když použiji tento výraz. Ale skutečně moc pěkné čtení, které mě někdy i nutilo číst dál.
NikinkaFantasy 21.02.2014
Wow! Opravdu jsem nečekala, že by se mi to líbilo, ale byla to úžasná kniha.Autorka psala velmi poutavě, jen zezačátku mi to připadalo nejasné.Ale svět Otherkinů si mě získal. :-) Doporučuji.
petrisca 19.01.2014
Ze začátku jsem knihu vůbec nechápala, tak jsem ji chtlěla odložit, ale neudělala jsem to a vůbec toho nelituju :) Kniha byla skvělá. Zajímavý a čtivý příběh.
-kamca- 23.11.2013
Začátek byl velci nezajímavý, ale s tim se setkávám často a tak sem knihu neodložila a četla dál. Aspoň že sem to neudělala, kniha se potom krásně rozjela, byl tam děj který nebyl ani moc zdlouhavý a nudný. Velice doufám že autorka napíše i další díl.

 


Anketa

Líbí se ti u nás?

Ano 88.9% (56)
Ne. 7.9% (5)
Nevím. 1.6% (1)
Nemám názor. 1.6% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama