Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Recenze-Večerní přítel

25. června 2014 v 15:21 | Ája |  Recenze
Autorka:Emma Raven
Rok vydání:2008
Nakladatelství:Stabenfeldt Praha
Edice:Pony klub
Popis:
Po několika hodinách spánku mě vzbudil tátův hlas: "Vždycky jsem chtěl žít v lese," prohlásil. Vyhlédla jsem okénkem z auta a po straně silnice jsem spatřila studené a tmavé vody Severního jezera. Pak jsme odbočili do hustého lesa. Silnice vypadala jako tmavozelený tunel, a i z auta jsem cítila strašidelný klid, jako by klenba stromů chránila všechno, co bylo pod nimi.
Když jsem se dívala nahoru a pozorovala, jak se listý míhají okolo nás, pochopila jsem, že tentokrát mě máma s tátou vzali na zvláštní místo.


Salmini rodiče koupili bývalý hotel a otevřeli si v něm pekárnu. Salmě najednou připadá, jako by se ocitla v nejkrásnějším snu: ze svého pokoje vidí na farmu, kde chovají nádherné koně, a navíc se seznámí s hezkým a sympatickým Ryanem. Co si přát víc?
Pak se ale začnou dít podivné věci: dveře se samy od sebe otvírají a zavírají, v domě se objevují nevysvětlitelné závany ledového vzduchu a někdo - nebo něco - se skrývá v lese. Co se to děje?
A kdo za to může? A co se všechno může ještě přihodit? Salma si nedá pokoj, dokud celé záhadě nepřijde na kloub. Není však sama - pomůžou jí její noví přátelé.


Doufám že se Vám líbilo :)
Ája :)
 


Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 30. června 2014 v 20:02 | Reagovat

Vypadá to celkem zajímavě, ale asi se do toho nepustím :/ Knížky o koních už mám za sebou, teď jsem spíš přes YA, ale i tak s pamatuju na ty časy, kdy byl tohle můj oblíbený žánr :)
Hezká recenze, jen by to chtěla zapracovat na formátování, tučném písmu a tak ;)

2 Evča-Pítra a Ája Evča-Pítra a Ája | Web | 1. července 2014 v 13:46 | Reagovat

[1]:To chápu :D Moc děkuji za ohodnocení. Moc si toho vážím :) a zapracuji na tom a beru na vědomí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama