Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Četli jste Červený vrch???

15. července 2014 v 10:44 | Evča
Ahojky,
potřebuji poradit ohledně jedné knihy.Červený vrch.Kniha vyšla v tomto roce a ostatní čtenáři hodnotí knížku pozitivními recenzemi.Nevíte něco o téhle knížce?Jak se Vám líbila?Nějaké Vaše pocity???

Červený vrch

Scarlet je rozvedená, pětatřicetiletá matka dvou dcer a pracuje jako rentgenová laborantka. Je pátek odpoledne a má službu v nemocnici, dcery poslala na víkend za otcem. Na příjem přivážejí umírající, ošklivě pokousanou a vyhublou dívku, a její rentgenový snímek prozrazuje to, o čem se v lékařských kruzích s hrůzou již pár dnů hovoří.

Z Evropy se šíří záhadný virus a svět je zachvácen pandemií, která postupuje neuvěřitelně rychle. Projevuje se nesnesitelnou bolestí břicha a bleskovým úbytkem váhy, a pak už je jen smrt. Mrtví však nenacházejí klid, ale mění se v šouravé zombie, a hledají, čím by ukojili svůj neutišitelný hlad. Vábí je lidské maso a lačně se na ně vrhají. Jedinou obranou živých je rychlost a zásah do mozku zombie.

Scarlet se upne k tomu, aby zachránila své dcery za každou cenu. Musí je odvézt na jediné bezpečné místo k přežití, které zná. Na ranč Červený vrch.Myslím si právě, že bych si ji teda mohla koupit...Jenom doufám, že mě nesklame.

zdroj:bux.cz
 


Anketa

Hraješ Howrse???

Ano. 80.6% (25)
Ne. 12.9% (4)
Nikdy jsem o tom neslyšel/a. 6.5% (2)
Nemám názor. 0% (0)

Komentáře

1 Jess Jess | 15. července 2014 v 11:30 | Reagovat

Wow! Já kdybych mohla hned bych si jí koupila xDD
Jinak Evčo přeju Ti k Tvým narozeninám vše nejlepší, hlavně hodně zdraví a štěstí no a pořádně to oslav! :) :D :3

2 Evča Evča | 15. července 2014 v 11:37 | Reagovat

[1]: Děkuji.Bohužel rodiče mi dají k narozeninám jen dárky,oslava nebude, ale někam Tě pozvu!!!:)

3 Jess Jess | 15. července 2014 v 11:48 | Reagovat

[2]: Juchůůůů! xD Ještě vybírám co ti koupit :) Napiš mi dyštak :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama