Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Kapitola 1

1. července 2014 v 14:30 | Ája |  Nezpoutaná-Untamed
Kapitola 1
Světu jsi možná jen jedinou osobou. Ale jediné osobě můžeš být celým světem. Takhle jsem o tom nikdy nepřemýšlela. A ani nemusím. Je mi souzeno nepotkat pravou lásku. Sakra, musím se vzpamatovat! Láska není to, co potřebuji! Láska není vše na světě! A vůbec, radši se soustřeď na svou práci. A pro co tu vlastně žiješ.
"Andreo?" Ozval se hluboký drsný hlas, který se linul od okna jídelny. "Ano strejdo?" Přestala jsem si hrát s pískem na pláži a opláchla si nohy v příjemně studené vodě. "Miláčku, pořád čekám na vytření jídelny. Paní Arcariová Ti už připravila potřebné věci." Jeho hlas se trošku zmírnil a pousmál se na mě. "Hned to bude, strejdo. Na chvíli jsem se zamyslela." Naposledy mé oči spatřili romantický západ slunce a mé nohy si to mířili k hotelu Laguna.
Jo, málem bych se zapomněla představit. Jmenuji se Andrea. Žiju se strejdou v Itálii na pobřeží. Strejda vlastní hotel jménem Laguna. Strávila jsem tu celý život a nikdy bych nechtěla z tohoto místa pryč. Strejda si mě vzal do péče, když mi umřeli rodiče při autonehodě. Byl mi teprve jeden rok. Celý můj život se o mě staral jako o vlastní. Už to bude šestnáct let zpátky. Za to se starám se strejdou o hotel. Proto nechodím do školy. Pomáhám mu, kde to jen jde. Proto nechodím do školy a pomáhám tu. Někdy je pro mě takový náhradní otec. Vždy jsme si vše řekli a problémy překonávali společně. Je to prostě úžasný strejda. Co dodat. Laguna je velmi stará a potřebuje opravy. Zítra do hotelu dorazí nějaká škola. Jsou to Češi. Na turisty a hosty mluvíme italsky. Páni, jaký mají asi přízvuk a jak vůbec mluví? Už se těším. Potkám spoustu zajímavých lidí a doplním si slovník. Strejda umí nádherně česky. Učil mě i slova tak doufám, že si s nimi budu rozumět. No co, jdu konečně vytřít jídelnu a ještě jednou obejít pokoje jestli jsou v pořádku a v čistotě.
 


Anketa

Líbí se Ti můj vymyšlený příběh?

Ano moc! 79.2% (19)
Ani ne.. 8.3% (2)
Strašně! 8.3% (2)
NE! 4.2% (1)

Komentáře

1 Callia Callia | 2. července 2014 v 19:53 | Reagovat

Tohle bude hustý! :D Přijde mi to docela originální, i když nevím, o čem přesně ta povídka bude, už to, že jsou to Italové a seznámí se s Čechy je hustý. :D

2 Evča-Pítra a Ája Evča-Pítra a Ája | Web | 2. července 2014 v 21:14 | Reagovat

Děkuju xD To postupně budu podávat do kapitol informace xD To víš, inspirovala mě realita. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama