Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Love of two enemies-1 kapitola

4. července 2014 v 19:14 | Pítra |  Love of two enemies

Love of two enemies-první kapitola
Nesnáším tu bezmoc. Nic neudělat, když by se mělo. Nic neříct, protože by to udělalo jen zle. Jako malá jsem byla jen ta naivní holčička od, které se nic neočekávalo. Teď,když mi je patnáct let se ode mě očekává zodpovědnosti, slušnosti a podřadnosti. Co si myslí, že jim na to odpovím? Já se neprosila o to, abych se narodila a ještě k tomu do rodiny, která je jiná, než otatní rodiny žijící ve Woodcraftu. Jsme odlišní od ostatních rodin žijících zde. Ostatní holky v mém věku si lakují nehty, pořádají večírky, přihlašují se do Miss a co já ještě vím! Já se učím střílet lukem, ovládat svou přeměnu a halvně bojovat a chovat se jako pravá dcera váženého vůdce smečky! A já nemám jinou možnost než poslouchat rozkazy co rada starších přidělí otci. Pořád mi dokola s mámou opakují, že pokud chci uspět mám se chovat přesně jak rada nakazuje! Vztekem jsem kopla do skříně. Ani trochu mi to neulevilo. Moje rozbouřená mysl se ani na chvíli neuklidnila. Jakoby nestačilo,že v den mých šestnáctých narozenin...Bože! Nebudu na to myslet!
,,Amando!" zavolal na mě Niall ze zdola a jeho tón hlasu naznačoval,že bych si měla pospíšit jinak na mě nic nezbyde.
Pane bože!Maličká chvilka zdržení ho nezabije pomyslela jsem si.
,,Amando. Budeme tam jen my. Nemusíš se upravovat jako modelka. Je to jen lov a stejnak se rozucháš. Vím to!Vždycky jsi jako smyslů zbavená. A já jako tvoje o pět minut mladší dvojče to dobře vím! Máme stejnou tvář, stejné oči, stejné vlasy vlastně všechno až na to, že já nejsem tak tvrdohlavý jako ty Ami." ze zdola jsem slyšela jak se Niall začal smát, ale mě to vtipné vůbec nepřišlo. No a co? Tak jsem trošku tvrdohlavější! Zlostí jsem zaťala pěstě a snažila se zahnat toho vlka, který se ve mě probouzel.
Po tak pěti no dobře bylo to deset minut. Po deseti minutách jsem vystřelila z pokoje jako šíp a po schodech jsem to vybrala jako stíhačka. Bože mám takový hald! Chovám se jako ten chlap z reklamy na Snickers úplně se vidím v té větě: Když máš hlad nejsi to ty!
,,No konečně! zvolal Niall, když jsem konečně stála naproti němu. Už jsem myslel,že se z toho pokoje už nikdy nevyhrabeš" dodal se smíchem ve tváři.
,,No tak to sis myslel špatně!" sykla jsem po něm a věnovala mu pohled plný zlosti se vzkazem, že si ho podám.
Moc dobře to pohopil,protože začal couvat a culit se na mě.
,,Hele ségra so..." větu už nedořekl, protože jsem se na něj vrhla a začala ho lechtat.
,,Tak ty si ze mě budeš dělat blázny jo?" začala jsem se strašně smát, protože zatímco jsem ho lechtala Niall se pode mnou kroutil jako housenka.
,,Ne! Ne prosím ne! Ami dost! Prosím dost!" křičel na mě Niall a já z něho konečně slezla.
Niall si oddechl.Byl z toho celý rudý.
,,Dost jasně jsem ti naznačovala ať mě nedráždíš Nialle!" ďábelsky jsem se na něj usmála.
,,Promiň ségra,bylo to jen ze srandy a teď už pojď jinak na nás opravdu nic nezbyde!" popadl mě za paži a odtáhl ke dveřím.
Tak co na to říkáte? Jaký z toho máte pocit? :)
Napište do komentů :3 :)
Jess..
 


Komentáře

1 Callia Callia | 5. července 2014 v 10:02 | Reagovat

Tohle bude skvělá povídka! Miluju vlkodlaky! UUU.. Miluju! :D Takže se moc a moc těším na další kapitolu. :D
PS: Dostala mě ta věta z reklamy: Když máš hlad, nejsi to ty. :DDDDD

2 Pítra Pítra | Web | 5. července 2014 v 10:10 | Reagovat

[1]:Moc Ti děkuju xDVčera jsem to vymyslela,takže to nemám ještě moc promyšlené jak to bude vypadat,ale na něco určitě přijdu. ;)
Jsem ráda,že Tě to pobavilo xD ;)

3 Denisa Kwapulińská Denisa Kwapulińská | Web | 21. července 2014 v 18:34 | Reagovat

No, na první kapitolu je to docela dobré. Hlavně se mi líbí jména. Někteří autoři mají s dobře znějícími jmény problém, ale tyhle tady vážně pasují.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama