Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Love of two enemies-2 kapitola

5. července 2014 v 21:26 | Pítra |  Love of two enemies
Tak jsem tu s další kapitolou Love of two enemies
Doufám,že se vám bude kapitola líbit i,když ke konci jsem strašně popisovala ostatní postavy a přemýšlela jsem jestli je mám vůbec popisovat,ale přišlo mi blbý je nijak nepopsat takže jsem to nakonec stejně udělala xD

Love of two enemies-druhá kapitola
Jakmile jsme vyšli před dům,zasáhla mě omamná vůně lesa. Zhluboka jsem se nadechla a vpustila tu krásnou omamnou vůni do svých plic. Ještě, že bydlíme v lese pomyslela jsem si.

,,Tak co připravená?"zeptal se mě Niall a v očích mu uličnicky zablýsklo.
,,Jasně,že jsem připravená!" vyhrkla jsem nadšením.
Hlad mi úplně zatemnil mysl a mě se začaly zbíhat sliny!
,,OK!Kdo z nás bude bude poslední na louce bude muset dělat týden práci toho druhého!" jen co to dořekl rozběhl se naší nadpozemskou rychlostí až byl za okamžik vidět jen jako tečka v dálce.
,,To jsi neměl dělat bráško" řekla jsem si pro sebe a vyrazila jsem za ním.
Za chvíli jsem ho měla na očích dokonce jsem ho i předehnala.
,,Tak to vypadá, že budeš celý týden pracovat i za mě brácha!" křikla jsem na něj posměšně.
,,To je jen tím, že jsi dneska jako tryskáč Ami. Jinak bych tě určitě porazil"zvolal na mě,ale já ho nevnímala.
Vnímala jsem les, půdu která se mi drolila pod nohama, zpěv ptáků, šumění potoka a hlavně ten úžasný pocit svobody.
Po asi pěti minutách jsme doběhli na louku, kde čekali ostatní. Máma, táta a naši bráchové. Jo jsem hold jediná dcera kterou mají, ale co mě to nevadí, ne když mám tak svělé sourozence. Nejstarší z nás je Justin.
Je mu dvacet dva a vypadá na sedmnáct. Má překrásné oči. Jsou modré jako to nejčistší moře. Vypadá skoro jako Damon z upířích deníků akorát, že on není upír, ale vlkodlak.
Vedle Justina stál o dva roky mladší Harry je to úplný protiklad Justina.
Andělská tvář, blond vlasy a smaragdové oči. Všechny holky ze smečky po něm šílí, ale on má místo ve svém srdci jen pro jednu dívku kterou je Sára.
Pak je tu Lukas. Vypadá úplně stejně jako Harry akorát,že Lukas má oči modré a vlasy hnědé ve stylu Justina Biebera. Jinak by s Harrym byli jako dvojčata a přece jen je Harry o dva roky starší jak Lukas.
Dál tu je Liam. Liamovi je sedmnáct, má černé kudrnaté vlasy, oči má někdy šedé někdy dokonce bílé a obličej jako vytesaný z mramoru.
Pak jsem tu já a Niall. Je nám jak už jsem řekla patnáct. V obličeji vypadáme úplně stejně jako naše matka. Máme její nos, oči, ústa prostě to co ona.
A jako poslední tu je Mathew. Matt je z nás nejmladší. Je mu dvanáct, oči má podobné jantaru, vlasy hnědé a celé rozčepýřené.

,,No to je dost!"křikl Justin.
,,Chvíle vás přece nezabila"odsekla jsem s pobavením.
,,Nás ne,ale tátu jo".
Pohlédla jsem na tátu.
Tvář měl ustaranou ostatně jako vždycky. Vlasy prošedivělé a to je mu teprve čtyřicet jedna. Oči měl krásně zbarvené do hnědo-zelena.
Po jeho boku stála jako vždycky máma. Ta vypadala oproti němu hodně mladě. Dlouhé hnědé vlasy se jí vlnily až po zadek. Oči měla tak modré, že by jste se v nich utopily. A andělskou milou tvář.
Mile jsem oba dva rodiče pozdravila.
,,Konečně můžeme vyrazit" pronesl táta a ihned se změnil do vlčí podoby. Všichni se v mžiku proměnili a já s Niallem jsme udělali totéž.

Omluvte prosím některé mé chyby pokud nějaké najdete píšu to na tabletu a je to docela těžký xD
 


Anketa

Líbí se Ti můj vymyšlený příběh?

Ano moc! 79.2% (19)
Ani ne.. 8.3% (2)
Strašně! 8.3% (2)
NE! 4.2% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama