Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Love of two enemies-3 kapitola

7. července 2014 v 9:42 | Jess |  Love of two enemies
Love of two enemies-třetí kapitola
Znovu mě zaplavil te úžasý pocit, když se kosti zmenšují a protahují, místo kůže mi naroste huňatá srst, místo zubů mám ostré tesáky a pak se celá změním v obrovského vlka-pardon vlčici.
Radostně jsem zavyla a celá smečka se ke mě přidala. V čele byl jako vždy vůdce smečky, po jeho boku běžela máma a ještě s nimi v čele běžel Liam a Justin. Za nimi běžel Harry, Matt a Lukas. No a jako poslední jsem běžela já s Niallem. Nechtěla jsem být poslední a tak jsem přidala do běhu. Předehnala jsem Harryho a Mathewa, Lukas se ale nedal a vrazil do mě takovou silou, že jsem to ani nečekala. Skutálela jsem se dolů ze srázu a ještě k tomu se na mě zřítila obrovská větev do které jsem omylem narazila. V hlavě jsem slyšela Lukasův smích a Matt, Harry a Niall se smáli s ním. To jim nedaruju!
Bolestivě jsem zakňučela. Ta pitomá větev mě doslova přišpendlila k zemi! Chtěla jsem zavýt, aby se pro mě vrátili, ale když jsem to chtěla udělat mihl se přede mou stín. Zaplavila mě vlna strachu. Jsem úplně bezbraná! Co si jen počnu? A pak se ze stínu vynořil člověk. Stál přímo přede mnou! S velkým zájmem si mě prohlížel. Hluboce se mi podíval do očí, pak přešel blíž ke mě. Strachy jsem sebou cukla. Sakra! To jsem neměla dělat. Bolí to jako čert!
Za chvíli už byl přímo u mě, uchopil tu obrovskou větev do rukou a sundal jí ze mě tak lechce jako by to bylo peříčko. Tohle nebyl člověk.Byl to....Upír!
Pane bože. Zachránil mě upír! Jiný by mě už dávno rozcupoval na kousky, kdežto tenhle? Nevěřícně jsem se na něj podívala. Vůbec jako upír nevypadal. Možná trochu o tom svědčila jeho mléčně bílá kůže. Ale jeho oči mluvily za vše. Byl člověk. Nenarodil se jako upír. Proměnili ho. V tu chvíli jsem měla chuť roztrhat toho co mu to provedl.
Na výraz díku jsem na něj pokývla hlavou. Na malý okamžik se na mě zadíval a pak zmizel. Byl pryč. Bože ty jeho oči!
Snažila jsem se zvednout, ale přední tlapu jsem měla rozdrásanou a vpravém boku jsem měla zapíchlou ostrou větev. Šíleně to bolelo a i když se my vlkodlaci hojíme rychle tohle bude trvat sakra dlouho než se to zahojí úplně.
Z dálky se ozvalo zavytí. Vraceli se pro mě. Zanedlouho jsem ve svých myšlenkách uslyšela Nialla. Ptal se co se mi stalo a jestli jsem zraněná. Má odpověd' ho pěkně znepokojila.
Už jsem je konečně zahlédla na srázu. Řítili se ke mě. Úlevou jsem vydechla. Ale jakmile jsem se nadechla zalapala jsem po dechu. Bože! Pokud se sem dostanou ucítí toho upíra! A pokud se to stane. Zabijí ho!
Vůbec jsem nevěděla co mám dělat. Nemůžu ho nechat umřít. Ne po tom co mě zachránil. Budu muset tu příšernou bolest přetrpět. Začala jsem se pomalu zvedat. Stála jsem pevně na tlapách, ale jen co jsem chtěla vykročit, sesypala jsem se k zemi.
Už byli skoro u mě, když se od někaď vyřítila poraněná srnka.
!KREV! Zakřičel na mě můj vnitřní hlas a já okamžitě vystartovala. Hnala jsem se k ní tak rychle jak jen to šlo. Bez ohledu na má zranění jsem běžela dál.
Už jsem byla skoro u ní a pak mě to napadlo. Pokud jí roztrhám, její pach alespoň na chvíli přebije pach toho upíra. Vrhla jsem se na ní a v mžiku jí rozdrásala hrdlo. Zvíře sebou cuklo a upadlo do věčného spánku. Její sladká krev mi stékala do hladového žaludku. Nádherný pocit.
Za chvíli se všichni přiřítili ke mě a já se s nimi začala dělit o můj úlovek.
Její pach se rozlil po celém okolí. Zavětřila jsem. Byla cítit jen ta srnka po upírovi žádné stopy. Pocítila jsem úlevu.
Niall se ozval v mé hlavě.
,,Ami ty krvácíš.A to jakože hodně!"
Pohlédla jsem na svá zranění. Opravdu to nebylo moc dobré. Spíš hodně, hodně špatné!
Zatmělo se mi před očima. Zakolísala jsem, spadla a dál? Kdo ví.

Jess..
Opravdu se omlouvám pokud jste našli nějaké chyby, ale psala jsem to na tabletu.
 


Anketa

Líbí se ti u nás?

Ano 88.9% (56)
Ne. 7.9% (5)
Nevím. 1.6% (1)
Nemám názor. 1.6% (1)

Komentáře

1 Callia Callia | 8. července 2014 v 14:59 | Reagovat

:OOO To bylo skvělý! Páni.. Ten konec. Prej: Opravdu do nebylo moc dobré.Spíš hodně,hodně špatné!

Ale ona se určitě uzdraví a nic ji nebude. :) Doufám. :D

2 Jess Jess | Web | 8. července 2014 v 15:22 | Reagovat

[1]: Jů :3 Děkuju Callio :)Tvé komentáře,vždy potěší. :)

Uvidíš. :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama