Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Nová trenérka-Recenze

1. července 2014 v 13:09 | Evča,Péťa a Ája :D |  Recenze

Nová trenérka......(knihy pro milovníky koní)


Nová trenérka


Autorka:

Andrea Wandel
Andrea Wandel miluje koně už tak dlouho, její paměť sahá, a skoro stejně dlouho na nich jezdí. Dlouhá léta pracovala jako hudební redaktorka v nejrůznějších německých časopisech, než se rozhodla proměnit zálibu v zaměstnání. Její první kniha nazvaná Kamarád pro Marii vyšla v roce 2003. Po ní následovalo deset dobrodružných příběhů o Marii a jejím newforestském poníkovi Šťístkovi.

Anotace:

Isu vlastně koně moc nebaví, jsou na ni trochu moc velcí a vlastně se jich dost bojí. Ale když se člověk zamiluje do někoho, kdo se s nadšením věnuje ježdění, a chce, aby si ho ten někdo všiml, co mu zbývá? Isa se prostě rozhodne, že se přihlásí na jezdecký tábor na Sonnenhof, kam se chystá i sympatický Mike. Na Sonnenhofu je tentokrát všechno jinak. Mareike je totiž zraněná a nemůže učit, a tak za sebe na tento týden obstarala záskok. A nová trenérka je zjevně zvyklá na trochu jinou úroveň.


Série:Farma Sonnenhof
Žánr:Pro děti a mládež - Dívčí romány
Rok vydání:2014
Nakladatelství:Stabenfeldt Praha
Vazba knihy:vázaná

Štítky:koně, pro dívky

Knížka je jedenenáctá v pořadí v sérii a budou i další díly :D.


Co se o tom dá říct?

Knihu jsem v podstatě přečetla za půl dne.Je strašně úzoučná a nemá ani 200 stran.Přitom se řadí k mým nejoblíbenějším koňským knížkám.Sice na konci se tahle knižní řada vždycky uspěchá, ale i tak je moc fajn.Knížka má velké písmenka a jak už jsem říkala má málo stránek.Takže kdybyste příští školní rok potřebovali do čtenářského deníku ňákou knížku mrkněte na tuhle.
Knížku vlastně uvádějí dvě osoby: Isa a Julie.
Isa je mi neuvěřitelně milá a sympatická.Sice se bojí velkých koní,ale lásku doslova zaznamenala u malých shetlanských poníků!!!Jaká nádhera.
Julie neboli Julča, jak jí všichni říkají, je také laskavá mladá dáma.Je dcera ,,paní domácí" a tak jí pomáhá s táborem a pracmi na farmě.
Knížka není nudná.
Nádherně vymyšlený děj za což můžu autorku jenom pochválit.:D


Chcete si jí koupit?

Bohužel není v prodeji v normálních knihkupectví ani v knihovně,ale za asi zhruba za měsíc si ji můžete koupit na webovkách:
www.ponymanie.cz

zdroj: databazeknih.cz
 


Anketa

Jsi tu? xD

Jasááááán :3 100% (57)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama