Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Pod vodou,kapitola 1/1

16. července 2014 v 9:34 | Evča |  Pod vodou

Kapitola první.

,,Uhni.Ty jsi ale nemehlo." řekla blondýna s červenou rtěnkou na rtech, která se jmenovala Carmen Lidsonnová. Uhnula jsem. Neměla jsem ráda, když do mě naráželi ve škole schválně jako například Carmen. Vedle mě šel Shwen a povzbuzeně se na mě podíval.
,,Jsou nafoukaný. Nevšímej si jich." utišoval. Vždycky mi byl na blízku.
,,Měli bychom jít do bazénu. Teď zrovna žádný tělák nikdo nemá."
Ano, bylo pondělí. Tři hodiny odpoledne. Bazén pro sebe. Učební hodiny už dneska ve třídách nejsou, kde musíme mít otevřené okna, abychom se neusmažili.
Milovala jsem plavání, potápění a měla jsem sto chutí se smočit ve vodě. Sice venku bylo horko, ale ve školním bazénu se Shwenem je to super. A mám plavky.
,,Tak jo. Skusíme naměřit zadržený dech ve vodě. Schválně kdo vydrží déle." pošťouchla jsem ho loktem. Vždycky jsem vyhrávala. On se pohrdavě usmál.
,,Hm. Dneska budu já ten, kdo vyhraje."
............................................................................................
Převlékla jsem se v šatně do tyrkysových plavek. Na nichž byly vyobrazené různé exotické květiny. Vybrala jsem si je v jednom krámku, kousek od pobřeží.
Vyšla jsem ven. Shwen tam už čekal. Vystoupil na skokanský schůdek a skočil šipku. Plavčík, který tady byl vždycky nějaký po ruce se díval. Rychle jsem do vody skočila taky. V tom okamžiku jsem byla celá mokrá a moje vlasy, stažené do gumičky, mě táhly hlavu do zadu. Sáhla jsem nohama na dno a otevřela oči. Měli jsme prosklený výhled na celé pobřeží...

....pokračování první kopitoly bude příště.
 


Anketa

Líbí se ti u nás?

Ano 88.9% (56)
Ne. 7.9% (5)
Nevím. 1.6% (1)
Nemám názor. 1.6% (1)

Komentáře

1 FuckedMia FuckedMia | Web | 17. července 2014 v 22:07 | Reagovat

Je to pěkné, takové.. lehké, když to čtu mám pocit že se vznáším :D.

2 Evča Evča | Web | 18. července 2014 v 13:37 | Reagovat

[1]: Děkuji.:3
Jak na obláčku.:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama