Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Pod vodou,kapitola 2/2

20. července 2014 v 19:47 | Evča |  Pod vodou
pokračování druhé kapitoly.Část druhá.
..............................................................................................................................
...
Druhý den jsem šla se Shwenem na tu pláž, kde se pořádala soutěž v surfování.Bylo tady hodně lidí.Parkoviště bylo necelých padesát metrů odsuď.
Seděli jsme na vyhřátých kamenech, na kterých jsme měli položenou skoro vybledlou červenou deku.Nesla jsem ji v ruce, zatímco jsme šli pěšky od našeho domu, kde se po škole pro mě potom stavil Shwan.Došel názoru, že za každou cenu tady musíme být.
,,Hele, ty to tady znáš asi nejlíp, vidím že jsi místní," oslovila Shwena, který seděl na dece rudovláska.Poměrně dost vysoká a hezká.,,Neznáš tady náhodou nějaký obchůdek s kosmetikou? Nutně bych si potřebovala něco koupit," mrkla na něho.
Já jsem se ohlídla na prvního startujícího.
,,Musím to stihnout rychle, jen na chvilku.Vidíš už to začíná.Tak mi pomůžeš nebo ne?" zeptala se.
Shwen zůstal jako opařený. Žádnou holku přece nemá. Třeba by to s touhle mohl nějak rozjet.Musela jsem do toho skočit teda já.
,,Jistě Shwen s tebou půjde.Obchod s kosmetikou je jen dva bloky odtuď.Dovede tě tam a ukáže ti to," vyskočilo ze mě.
Shwen se neklidně zavrtěl a pak vztal.Podíval se na mě.
,,Neboj se.Za chvíli tu budu," řekl spíš tak pro sebe.Otočil se a vydal se s rudovláskou pryč.Ona mu mezitím vypravovala, že jsem jela jen kvůli tomu závodu. Miluje surfování. Prý by se chtěla příští rok přihlásit.
Znovu jsem se podívala na vlny, na který stál první účastník.Netrvalo dlouho a spadl.Dnes byly vlny docela velké.

O pár minut později mě to začalo být divné.Shwen se ještě nevrátil a vystřídali se další dva závodníci.Ted měl nastoupit třetí.
Nejdřív se na prkně vezl na břiše. Kluk možná o dva roky starší než já. Vlasy mu díky vlnám vlály a oči měl modré jako sargasové moře.Zdálo se, že si je jistý, že by měl na prkno nasednout a tak to udělal. První otočku zvládl výborně, druhou taky...Nemohla jsem se podívat jinam.
Je hezký, pomyslela jsem si.
Než jsem se vůbec stihla vzpamatovat, skončil s úsměvem svoji ukázku a šel s prknem na horký písek, ven z vody.Byl dobrý.Pořád se koukal před sebe a já na něho.Pak se ale zahleděl na moji stranu. Na mě.Ještě svůj úsměv rozšířil a mrknul na mě.A pak mi.... jednuduše zamával a uklonil se.V tu chvíli mě polilo horko.Bože, co to je se mnou? Moje instynkty fungovaly rychleji než moje sebevědomí.Nohy mě táhly směrem k němu.On ale pokračoval dál...

Pokračování přístě....
 


Anketa

Líbí se Ti povídka Pod vodou?

Ano. 58.1% (18)
Ne. 12.9% (4)
Nemám názor... 29% (9)

Komentáře

1 Jess Jess | Web | 20. července 2014 v 20:01 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!
To je úžasný!
A chudák Shwen jak nevěděl :D
To je sweet :33
Chci další okamžitě ! :D

2 Evča Evča | Web | 20. července 2014 v 20:13 | Reagovat

[1]: Moooooooooooooooooc Ti děkuji Jess!!!!!Máš moc pěkný avatar!
Děkuji :3
Dočkáš se.Zítra :D.....

3 Jess Jess | Web | 20. července 2014 v 20:43 | Reagovat

[2]: Nemáš vůbec za co :3 :D
Jé děkuju :D :P
Juchů ! :D Už se těším jak se propadnu hanbou :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama