Vydej se s námi do knižního vesmíru!Jen se pevně drž a nasaj nosem vůni knih a čokoládové tříště!!!A podívej se co tady pro Tebe(jako každého knihomola xD) máme! :) :33
Rádi Tě uvítáme!!! -,Evča,Jess a Abby

Selekce- recenze

24. října 2014 v 20:15 | Evča |  Recenze
Ahojky, tak dneska tady máme recenzi ke knížce Selekce. Musím uznat, že je to kniha podle mého gusta.Vtipná,romantická....Prostě pro naši generaci.Takže ji rozhodně doporučuji.Q:)

Selekce / The Selection

(obálka je nádherná)
Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona.
Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunu.
Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala - a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit.

Série:Selekce (1.)
Žánr:Sci-fi a fantasy - Romány pro ženy
Rok vydání:2014, 1. vydání originálu: 2012
Počet stran:288
Nakladatelství:Albatros Media - CooBoo
Překlad:Jana Doležalová-Montorio
Vazba knihy:vázaná
ISBN:978-80-7447-624-2Zeptala jsem se,jak by ohodnotili knihu ostatní čtenáři:
Mona Y:
Nevydržela jsem, a pustila se do dalších dílů v angličtině...je to poměrně srozumitelná aj, tak střední obtížnost...a vy co tento jazyk neovládáte, máte se na co těšit :-).

Lisbetxxx:
Super knížka. Přečetla jsem ji neuvěřitelně rychle. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.
Ale ten konec..... Nevím jestli to vydržím, až do dubna. 
Vím, že je to možná klišé, ale hodně fandím Maxonovi.


A co na to já?????

Knížku jsem si stejně oblíbila např. jako Divergenci nebo Hunger games.Pravda je, že tato knížka jse svým způsobem více romantická a tak trochu i pohádková...Krásné šaty,šperky,bohatství,princ.Všechno dojednoho.
Hlavní hrdinka mi přišla, že je odhodlaná a bojuje nejen sama za sebe, ale i za ostatní a vyjadřuje přesně to, co je pro člověka důležité.
......................
Podívala jsem se na americké www a zpozorovala jsem, že tahle skvělá knížka je hodně populární a mnoho dívek ji miluje nejvíce ze všech knih, co přečetly.Ano, uznávám, že knížka je fajn, ale na mém 1. místě se stále drží jedna, kterou jsem milovala v dětství.Malý bílý koníček.
 


Anketa

Jsi tu? xD

Jasááááán :3 100% (58)

Komentáře

1 Karolína Karolína | 26. října 2014 v 11:06 | Reagovat

Hm,  taky jsem četla.

2 Evča-Jess a Ája Evča-Jess a Ája | 28. října 2014 v 20:04 | Reagovat

[1]:
A budeš číst i další díl ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama